Strona głównaDla domuDla przemysłuKontakt

 

KOMPLETNE DOKI PRZEŁADUNKOWE

 

Dok przeładunkowy to zespół urządzeń stanowiących kompleksowe rozwiązanie do załadunku i rozładunku samochodu dostawczego. Firma Proinvest specjalizuje się w doborze najlepszego rozwiązania, dostosowując je do Państwa wymagań w zależności od charakteru przeładunku oraz jego natężenia.

Na dok przeładunkowy składają się:

1. Brama przemysłowa. Zamyka ona otwór magazynu, otwierana jest jedynie na czas niezbędny do przeprowadzenia załadunku bądź rozładunku towaru.

2. Uszczelnienie bramowe (śluza uszczelniająca). Zabezpiecza przeładowywany towar przed wpływem warunków atmosferycznych oraz zapobiega ucieczce ciepła bądź zimna z magazynu. zobacz więcej

3. Rampa hydrauliczna. Umożliwia zniwelowanie różnicy w wysokości pomiędzy samochodem a płaszczyzną magazynu. W przypadku niewielkich różnic w wysokości, bądź gdy prace przeładunkowe prowadzone są rzadko, możliwe jest użycie mostka sprężynowego zamiast rampy. zobacz więcej

4. Komplet 2 odbojników gumowych. Zapobiegają uderzeniu samochodu w betonową rampę, stanowiąc dla niego amortyzację.

5. Komplet naprowadzaczy kół. Umożliwiają centryczne ustawienie się samochodu względem otworu przeładunkowego, "napychając" samochód na właściwe miejsce.

 

Połączenie tych wszystkich elementów zapewnia optymalny komfort w trakcie prowadzenia prac przeładunkowych.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Podesty nożycowe Rampy przeładunkowe
Uszczelnienia bramowe Mostki sprężynowe

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Tel./fax (061) 81 36 059

Tel./fax (061) 28 27 903

Fax (061) 62 29 807

 

E-mail: biuro@proinvest.czempin.pl

 

Strona głównaDla domuDla przemysłuKontakt