Strona głównaDla domuDla przemysłuKontakt

 

MOSTKI SPRĘŻYNOWE PRZEŁADUNKOWE

 

Mostki przeładunkowe ułatwiają załadunek i rozładunek towaru z samochodu transportującego na rampę magazynu i odwrotnie. Mostek sprężynowy sprawdza się znakomicie tam, gdzie różnica poziomów między rampą magazynu a samochodem dostawczym nie jest duża.

 

 

 

Najczęściej kupowane mostki sprężynowe mają wysunięcie 1200 mm i szerokość 2000 mm przy udźwigu 6000 kg - to standard przy rozładunku TIR'ów. Dzięki zastosowaniu sprężyn naciągowych, które równoważą ciężar płyty mostka, możliwe jest podnoszenie i opuszczanie go bez wysiłku, nawet jedną ręką. Mostek przeładunkowy jest w stanie zniwelować różnicę poziomów do 200 mm w górę i do 150 mm w dół. W przypadku gdy różnica poziomów miedzy samochodem dostawczym a rampą betonową jest większa należy zastosować rampę hydrauliczną.

 

 

 

Mostki przeładunkowe oferowane przez naszą firmę występują także w wersji przesuwnej. Do rampy betonowej mocuje się szynę, po której może przesuwać się mostek. Dzięki takiemu rozwiązaniu 1 mostek może obsługiwać kilka stanowisk przeładunkowych.

 

By zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy w zakresie mostków sprężynowych przeładunkowych prosimy o złożenie zapytania ofertowego.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Bramy przemysłowe Rampy przeładunkowe
Uszczelnienia bramowe Kurtyny pcv

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Tel./fax (061) 28 27 903

Tel./fax (061) 81 36 059

Fax (061) 62 29 807

 

E-mail: biuro@proinvest.czempin.pl

 

Strona głównaDla domuDla przemysłuKontakt