Strona głównaDla domuDla przemysłuKontakt

 

RAMPY HYDRAULICZNE PRZEŁADUNKOWE

 

Rampy przeładunkowe umożliwiają płynny transport (wjazd i wyjazd) nawet znacznych ciężarów z magazynu na platformę samochodu i odwrotnie. Stosuje się je wszędzie tam gdzie ze względu na różnicę wysokości pomiędzy platformą samochodu a rampą betonową nie można zastosować mostka sprężynowego. Dodatkowo rampy hydrauliczne należy stosować wszędzie tam gdzie prowadzone są prace przeładunkowe o dużym natężeniu ruchu.

Rampy przeładunkowe umożliwiają wjazd i zjazd wózków widłowych i paletowych przy różnicy wysokości rzędu +/-12,5 %. Oznacza to, że platforma samochodu może znajdować się maksymalnie 330 mm powyżej lub 350 mm poniżej poziomu magazynu w przypadku standardowej rampy o wymiarach 2000x2500 mm.

Rampy przeładunkowe oferujemy Państwu w wersji malowanej (niebieski RAL 5010) lub ocynkowanej. W komplecie z każdą rampą dostarczane są 2 odbojniki gumowe.

Montaż rampy odbywa się w przygotowanym wcześniej fundamencie. Szczegółowe wytyczne dotyczące sposobu wykonania fundamentu oraz sposobu doprowadzenia przewodów elektrycznych są dostarczane w chwili złożenia zamówienia.

 

Dane techniczne typowej rampy przeładunkowej:

- udźwig 6000 kg,

- typowy wymiar platformy: 2000x2500 mm,

- warga wychylna długości 400 mm,

- górna płyta wykonana z blachy stalowej ryflowanej,

- konstrukcja rampy spawana,

- 2 siłowniki hydrauliczne do podnoszenia płyty oraz sterowania wychyleniem wargi.

UWAGA!!! Rampa przeładunkowa nie może służyć do podnoszenia ciężarów. W przypadku gdy konieczne jest przemieszczanie ładunku w pionie proponujemy Państwu zastosowanie podestu nożycowego.

 

ZOBACZ TAKŻE:

Bramy przemysłowe Doki przeładunkowe
Podesty nożycowe Uszczelnienia bramowe

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Tel./fax (061) 28 27 903

Tel./fax (061) 81 36 059

Fax (061) 62 29 807

 

E-mail: biuro@proinvest.czempin.pl

 

Strona głównaDla domuDla przemysłuKontakt