Strona głównaDla domuDla przemysłuKontakt

 

BRAMY GARAŻOWE ROLETOWE FIRMY WIŚNIOWSKI

 

Firma Proinvest oferuje Państwu doskonałej jakości bramy garażowe w znakomitych cenach. Nasze bramy sprawią Państwu radość przez wiele lat od chwili zakupu. Wszystko to dzięki: użyciu markowego produktu, fachowemu montażowi i szybkiej reakcji serwisu. Brama garażowa jest wizytówką domu dlatego też polecamy Państwu bramy firmy Wiśniowski-największego polskiego producenta.

 

Bramy roletowe:

TRWAŁE - wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości aluminium i tworzyw sztucznych, zapewniających niezwykłą trwałość przy wyjątkowej lekkości całej konstrukcji
BEZPIECZNE - montowanie systemów fotokomórek reagujących na ruch w świetle otworu w momencie opuszczania płaszcza - pojawienie się przeszkody w strumieniu wiązki podczerwieni powoduje zatrzymanie bramy, a następnie samoczynne jej otworzenie
FUNKCJONALNE - montowanie bram za otworem nie zmniejsza szerokości wjazdu, a pionowe prowadzenie płaszcza zapewnia maksymalne wykorzystanie miejsca przed garażem oraz w jego wnętrzu

Bramy roletowe działają podobnie jak roleta okienna: płaszcz bramy roluje się na osłonięty wał nawojowy, dzięki czemu zajmuje maksymalnie 370 [mm] nadproża otworu garażowego. Stabilny i mocny pancerz zbudowany z profili gwarantuje wytrzymałość, a zastosowanie bezfreonowej pianki poliuretanowej jako wypełnienia stanowi doskonałą izolację cieplną. Ten typ bram wyposażony jest standardowo w silnik z wewnętrznym wyłącznikiem przewodowym oraz zewnętrznym na kluczyk. W przypadku braku prądu, uruchomienie ich możliwe jest dzięki korbie do awaryjnego otwierania. Bramę można uzupełnić zestawem zdalnego sterowania z fotokomórkami oraz profilami z przeszkleniami lub otworami wentylacyjnymi, zapewniającymi dopływ światła i świeżego powietrza do pomieszczenia garażowego.

Bramy rolowane oferujemy na dowolny wymiar do otworu o maksymalnych gabarytach: 4320 x 4130 [mm] (szer. x wys.), bramy o powierzchni powyżej 9 [m2] posiadają hamulec bezpieczeństwa.

Bramy roletowe o wymiarach typowych dostępne są w kolorach: biały i ciemny brąz, a pozostałe typy w kolorach: niebieski, średni brąz oraz popielaty.

 

     

 

ZOBACZ TAKŻE:

Bramy uchylne

Bramy segmentowe

 

UWAGA!

Prezentowane wyroby nie wyczerpują całości naszej oferty. W celu uzyskania informacji o wszystkich dostępnych wzorach i rozwiązaniach prosimy o kontakt!

Tel./fax (061) 28 27 903

Tel./fax (061) 81 36 059

Fax (061) 62 29 807

 

E-mail: biuro@proinvest.czempin.pl

 

Zapraszamy:

Od Poniedziałku do Piątku w godzinach: 8:00-16:00

 

Strona głównaDla domuDla przemysłuKontakt