Strona głównaDla domuDla przemysłuKontakt

 

BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE FIRMY WIŚNIOWSKI

 

Firma Proinvest oferuje Państwu doskonałej jakości bramy garażowe w znakomitych cenach. Nasze bramy sprawią Państwu radość przez wiele lat od chwili zakupu. Wszystko to dzięki: użyciu markowego produktu, fachowemu montażowi i szybkiej reakcji serwisu. Brama garażowa jest wizytówką domu dlatego też polecamy Państwu bramy firmy Wiśniowski-największego polskiego producenta.

 

Bramy segmentowe:

PRAKTYCZNE - montowane są bezpośrednio za otworem wjazdowym, otwierane pionowo do góry i prowadzone pod kątem prostym, dzięki czemu całkowicie wykorzystują otwór wjazdowy i głębokość pomieszczenia, nie zajmując przestrzeni przed budynkiem
BEZPIECZNE - płaszcz bramy zbudowany jest z paneli stalowych z zabezpieczeniami kształtowymi przed przytrzaśnięciem palców a sprężyny naciągowe schowane w prowadnicach poziomych pod sufitem garażu
TRWAŁE - solidność materiałów: stalowe panele, cynkowane prowadnice i elementy łączące, gwarantują długoletnie użytkowanie


Brama garażowa segmentowa jest bardzo nowoczesnym rozwiązaniem. Konstrukcja układu prowadzącego wykonana jest z materiałów cynkowanych, wyjątkowo odpornych na korozję. Bramy UniPro dostępne są w wersji kasetonowej lub z przetłoczeniami poziomymi. Wykonane z paneli stalowych o przekroju 40 [mm], wypełnionych pianką poliuretanową zapewnia dobrą izolacyjność termiczną bramy, bardzo istotną w przypadku ogrzewanych garaży, oraz znakomite zabezpieczenie przed włamywaczem.

W standardzie bramy dostępne są w kolorze białym lub brązowa, na zamówienie dostępne w 210 kolorach z palety RAL. Dla bram z przetłoczeniami poziomymi możliwa jest opcja z okienkami przeźroczystymi.

Brama UniPro jest uszczelniona na całym obwodzie, oraz pomiędzy panelami tworzącymi płaszcz bramy. Ten rodzaj bramy otwiera się wyjątkowo łatwo nawet w przypadku ręcznego uruchamiania, ciężar konstrukcji jest równoważony dzięki doskonale wyważonemu systemowi sprężyn naciągowych. Ręcznie obsługiwaną bramę zamyka się za pomocą zamka stalowego z ryglem samozatrzaskowym. Komfort obsługi w każdych warunkach atmosferycznych zapewni wyposażenie bramy w automatykę ze zdalnym sterowaniem i możliwość rozblokowania napędu z zewnątrz za pomocą kluczyka w przypadku braku prądu, fotokomórki itd. Brama UniPro dostępna jest w kilku wymiarach typowych lub na zamówienie na dowolny wymiar do otworu maksymalnego: 5000 x 3000 [mm] - wersja stalowa z przetłoczeniami poziomymi.

 

 

     

 

ZOBACZ TAKŻE:

Bramy uchylne Bramy roletowe

 

UWAGA!

Prezentowane wyroby nie wyczerpują całości naszej oferty. W celu uzyskania informacji o wszystkich dostępnych wzorach i rozwiązaniach prosimy o kontakt!

Tel./fax (061) 28 27 903

Tel./fax (061) 81 36 059

Fax (061) 62 29 807

 

E-mail: biuro@proinvest.czempin.pl

 

Zapraszamy:

Od Poniedziałku do Piątku w godzinach: 8:00-16:00

 

Strona głównaDla domuDla przemysłuKontakt