Strona głównaDla domuDla przemysłuKontakt

 

USZCZELNIENIA BRAMOWE (ŚLUZY USZCZELNIAJĄCE)

 

Uszczelnienia bramowe (śluzy uszczelniające) firmy PROINVEST zapewniają właściwe uszczelnienie pomiędzy pojazdem a stanowiskiem przeładunkowym chroniąc wnętrze budynku oraz przeładowywane towary przed wpływem warunków atmosferycznych. Uszczelnienia oferowane są w praktycznym kolorze czarnym z żółtymi markerami ułatwiającymi kierowcy pojazdu właściwe najechanie na stanowisko przeładunkowe, a tym samym poprawne uszczelnienie pojazdu.

Fartuch uszczelniający zamontowany jest na ramie stalowej ocynkowanej. Konstrukcja ramy może być sztywna z boczną zabudową lub nożycowa-uginająca się pod naporem pojazdu. Właściwe uszczelnienie uzyskuje się dzięki zachowaniu odpowiedniej sztywności tworzywa z jakiego wykonany jest opasujący samochód materiał. Fartuchy wykonane są z tkaniny PCV o grubości 3 mm z wewnętrznymi wzmocnieniami w postaci podwójnej siatki przeplatanej włóknem nylonowym (PCV na podwójnym kordzie). Dzięki specjalnej konstrukcji splotu wewnętrznych siatek materiał fartucha automatycznie powraca do pozycji początkowej po odkształceniu.

 

 

Uszczelnienia bramowe są produkowane w kilku rozmiarach standardowych, zgodnie z przedstawionym rysunkiem. W przypadku pojawienia się potrzeby ich dostosowania do specjalnych wymagań klienta mogą być wykonywane także wg indywidualnych zamówień.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

Bramy przemysłowe Doki przeładunkowe
Rampy przeładunkowe Podesty nożycowe

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Tel./fax (061) 28 27 903

Tel./fax (061) 81 36 059

Fax (061) 62 29 807

 

E-mail: biuro@proinvest.czempin.pl

 

Strona głównaDla domuDla przemysłuKontakt