Strona głównaDla domuDla przemysłuKontakt

 

BRAMY GARAŻOWE UCHYLNE FIRMY WIŚNIOWSKI

 

Firma Proinvest oferuje Państwu doskonałej jakości bramy garażowe w znakomitych cenach. Nasze bramy sprawią Państwu radość przez wiele lat od chwili zakupu. Wszystko to dzięki: użyciu markowego produktu, fachowemu montażowi i szybkiej reakcji serwisu. Brama garażowa jest wizytówką domu dlatego też polecamy Państwu bramy firmy Wiśniowski-największego polskiego producenta.

 

Bramy uchylne:

STABILNE - dzięki stalowym kształtownikom zamkniętym, poprzecznym wzmocnieniom zastosowanym w konstrukcji skrzydła oraz jego czteropunktowemu zawieszeniu, brama otwiera się i zamyka wyjątkowo płynnie oraz pewnie

CICHE - odporne na ścieranie tworzywo sztuczne (listwy, rolki, tuleje) w połączeniu z elementami stalowymi zapewnia cichą i sprawną pracę bramy

FUNKCJONALNE - możliwość zastosowania w skrzydle bramy drzwi wejściowych, dodatkowych zamków oraz automatyki
 


 

Podstawową zaletą bramy uchylnej jest prosta, stabilna i trwała konstrukcja, zapewniająca cichą i sprawną pracę. Szkielet skrzydła bramy wykonany jest z kształtowników stalowych, zabezpieczonych przed korozją metodą cynkowania lub fosforanowania i malowania. System odpowiednio dobranych sprężyn umożliwia łatwe podnoszenie bramy, a przy zamykaniu zabezpiecza przed gwałtownym opadaniem. Płaszcz (zewnętrzne wypełnienie skrzydła bramy) wykonany jest z profilowanej pionowo blachy trapezowej w różnych kolorach. Najprostszym modelem bramy garażowej uchylnej jest NOVUM, dostępny w kolorze brązowym. Bramy KOMFORT, PROGRESS oferują natomiast możliwość ocieplenia i zamontowania w skrzydle bramy drzwi wejściowych.

Pozostałe opcje kolorów poszycia: koralowy, ciemny niebieski, biały, brązowy, zielony i grafitowy. Najnowszą propozycją jest brama uchylna MILENIUM już w standardzie ocieplona z konstrukcją, w której zastosowano obok technologii beznitowych, zgrzewanych połączeń poszycia, samonośną konstrukcję skrzydła. Ten rodzaj bram wykonujemy w wymiarach typowych: do otworów 2400 x 2100, 2520 x 2160, 2600 x 2100, 2400 x 2250, 2520 x 2250 oraz 2600 x 2250 [mm] (szer. x wys. otworu garażowego), przy czym bramę KOMFORT wykonujemy na zamówienie w zakresie: 4000 x 3200 [mm] (szer. x wys. otworu garażowego), umożliwiającym dostosowanie bramy do już istniejącego otworu garażowego.

Wszystkie bramy uchylne można wyposażyć w automatykę. W przypadku garaży bez dodatkowego wejścia, istnieje możliwość rozblokowania urządzenia z zewnątrz, pozwalająca na otworzenie bramy również w przypadku braku prądu.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

Bramy segmentowe

Bramy roletowe

 

UWAGA!

Prezentowane wyroby nie wyczerpują całości naszej oferty. W celu uzyskania informacji o wszystkich dostępnych wzorach i rozwiązaniach prosimy o kontakt!

Tel./fax (061) 28 27 903

Tel./fax (061) 81 36 059

Fax (061) 62 29 807

 

E-mail: biuro@proinvest.czempin.pl

 

Zapraszamy:

Od Poniedziałku do Piątku w godzinach: 8:00-16:00

 

Strona głównaDla domuDla przemysłuKontakt